Personal

Sara Müllerström

född 1982, kontorschef. Är civilekonom och auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har arbetat hos oss sedan 2007. Kommer dessförinnan från ekonomiavdelning samt studier på Högskolan i Borås. Bor i Hyssna.
Tel: 033-28 98 87
E-post: sara@ekonomiansvarig.se

Martin Karlsson

född 1967, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Ekonom med bakgrund från bank. Har arbetat med utbildning, finansieringsfrågor, projektarbete och redovisning. Bor mellan Bollebygd och Hindås.
Tel: 033-28 98 75, mobil 070-643 96 15
E-post: martin@ekonomiansvarig.se

Pierre Hoppe

född 1969, redovisningskonsult. Har arbetat hos oss sedan 2019. Har gått en kvalificerad yrkesutbildning som redovisningskonsult. Har tidigare arbetat på redovisningsbyrå i Borås. Bor i Viared.
Tel: 033-28 98 74
E-post: pierre@ekonomiansvarig.se

Marina Johansson

född 1973, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har arbetat hos oss sedan 2005. Kommer innan dess från en branschkollega i Lerum. Bor i Töllsjö.
Tel: 033-28 98 67
E-post: marina@ekonomiansvarig.se

Sara Högberg

född 1979, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har under 2006-2008 gått en kvalificerad yrkesutbildning i redovisning. Anställd sedan våren 2008. Bor i Bollebygd.
Tel: 033-28 98 78
E-post: sara.h@ekonomiansvarig.se

Maja Petisme Karlsson

född 1970, redovisningskonsult. Har arbetat hos oss sedan 2005. Bor mellan Bollebygd och Hindås.
Tel: 031-385 50 02
E-post: maja@ekonomiansvarig.se

Cecilia Norling

född 1971, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har tidigare drivit egen redovisningsbyrå. Har arbetat hos oss sedan 2011. Bor i Landvetter.
Tel: 031-385 50 01
E-post: cecilia@ekonomiansvarig.se

Jenny Dagh

född 1983, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har under 2009-2011 gått en kvalificerad yrkesutbildning som affärsinriktad redovisningsekonom. Har arbetat hos oss sedan 2011. Bor i Hindås.
Tel: 033-28 98 82
E-post: jenny@ekonomiansvarig.se

Maria Magnefors

född 1976, auktoriserad lönekonsult SRF och kvalitetsansvarig. Utbildad dataekonom på Högskolan i Borås. Har arbetat med redovisning och personal sedan 2000. Anställdes hos oss 2011. Bor i Bollebygd.
Tel: 033-28 98 86
E-post: maria@ekonomiansvarig.se

Susanne Grimhusen

född 1969, auktoriserad redovisningskonsult SRF. Har bl.a arbetat på ekonomiavdelning och sedan 2004 på byrå, senast på redovisningsbyrå i Skene. Anställdes hos oss 2014. Bor i Hyssna.
Tel: 033-28 98 72
E-post: susanne@ekonomiansvarig.se

Tina Lööf

född 1971, utbildad civilekonom. Har tidigare arbetat med djursjukvård som avdelningschef med personalansvar. Anställd hos oss sedan 2014. Bor i Bollebygd.
Tel: 033-28 98 83
E-post: tina.l@ekonomiansvarig.se

Maria Jernberg Westborg

född 1978, redovisningskonsult. Har arbetat hos oss sedan 2019. Har tidigare arbetat med redovisning och lön. Bor i Bollebygd.
Tel: 033-28 98 73
E-post: maria.w@ekonomiansvarig.se